sakal başlık görseli

Sakal Ekimi

Erkek estetiğinin en önemli unsurlarından biri olan sakal çoğu erkek için her gün zorunlu hale gelen tıraşla bir sıkıntı kaynağı olsa da, sakalların olmaması da psikolojik, estetik ve sosyal açıdan birçok soruna neden olabilmektedir. Erkeksi görünümün en önemli bileşenleri arasında yer alan sakallar gelişen tıbbi uygulamalar ile saç nakli işlemlerinde olduğu gibi soruna hızlı ve kalıcı çözüm sunmaktadır. İzmir’de 2000 yılından bu yana sunduğu hizmetlerle kısa süre içinde “en iyi saç ekim merkezi” haline gelen Deniz Saç Ekim, uzmanı olduğu saç nakli uygulamalarını deneyimi ve kalitesiyle sakal-bıyık ekimi işlemlerine de taşımaktadır.

Sakal ve bıyık ekiminde, saç nakli uygulamalarında olduğu gibi en etkili ve kalıcı çözüm olan Fue tekniğini kullanılmaktadır. Fue tekniği; saç nakli uygulamalarında alınan olumlu sonuçlarla son dönemin en modern ve en çok tercih edilen tekniğini haline gelmiş, gerek uygulama fiyatları gerekse de sunduğu memnuniyetle İzmir’in en iyi saç ekim merkezi olan firmamız tarafından “memnuniyet garantisi” verilen uygulanmaktadır. Mikro motor kullanılarak toplanan saç kökleri haricinde vücudun diğer bölgelerindeki kıl kökleri de alınabilmekte ve sakal ekimi işleminde kullanılabilmektedir. Lokal anestezi uygulandığı için tamamen acısız bir şekilde sakal ve bıyık ekimi işleminin gerçekleştirilmesi, uygulama fiyatları göz önüne alındığında Fue tekniğinin en ideal seçenek haline gelmesine neden olmaktadır.

Sakal ekimi işlemi sonunda sakallar tamamen doğal bir görünüme sahip olacağı gibi arzu edilen sıklıkta da olacaktır. 10-15 gün sonrasında sakal tıraşı olmaya başlayan hasta, 5-6 ay içinde istediği sakal sıklığına kavuşmaktadır. Sadece İzmir’in en iyi saç ekim merkezi olarak fiyatları ile olduğu kadar kalitesiyle de açık ara lider konuma sahip olan Deniz Saç Ekim Merkezi, saç nakli uygulamalarında olduğu gibi sakal ve bıyık ekiminde de istenen sonuçların alınmasını sağlamaktadır. Sakal ve bıyık ekimi uzmanı olan merkezimizin cazip fiyatlarından yararlanmak ve hayallerinizdeki görünüme kavuşmak için daha fazla beklemeyin.