Kaş Ekimi

İnsanların estetik algısı üzerinde etkisi tartışılmaz derecede önemli olan bakışların bütünlük kazanmasını sağlayan kaşların noksanlığı, özellikle kadınlarda estetik açıdan oldukça olumsuz bir görsellik anlamına gelmektedir. Saç naklinde İzmir’de ciddi çalışmalar yapan merkezimiz, kalıcı makyaj gibi yapay uygulamalarla değil, kaş ekim uygulamaları ile “doğal” kaşlarla bu sorunun üstesinden gelmenizi sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan saç nakli uzmanı merkezimiz, Fue tekniği ile doğal kaşlara sahip olmanızı sağlıyor.

Estetik anlamda yüz hatlarına en uygun kaş yapısının belirlenmesinin ardından Fue tekniği ile hızlı ve acısız bir biçimde kaş ekimini gerçekleştiren merkezimiz, kısa süre içinde kalıcı ve tamamen doğal kaşlara kavuşmasını sağlayacaktır. Ücretleri ve alacağınız sonuçları düşünmenize gerek bırakmayan firmamız, 2000 yılından beri verdiği kaliteli hizmetlerle kaş sorunundan sonsuza dek kurtulmanızı sağlayacaktır. Kıl köklerine zarar vermeden yaptığımız kaş ekimi uygulamaları acısız bir şekilde tamamlandığı gibi, kısa süre içinde sonuç vermektedir. Kaş ekiminin yapılmasının ardından saç nakli uygulamalarında olduğu gibi birkaç haftalık sürenin ardından kaş oluşumu gözlemlenmektedir. Kalıcı dahi olsa makyaj gibi yapay uygulamalar ile “sorunu çözmeye çalışmak yerine”, tamamen doğal olduğu için uygulama yapıldığının anlaşılması dahi imkansız olan kaş ekimini tercih ederek en ideal çözüme kavuşun.

İzmir’de en kaliteli hizmetlerin doğru adresi olan Deniz Saç Ekim Merkezi, uzmanı olduğu kaş ekimi uygulamaları ile hayallerinizdeki kaşlara kavuşmanızı sağlıyor. Kalite konusunda olduğu kadar uygulama ücretleri konusunda da iddialı olan merkezimiz, saç nakli işlemlerinin uzmanlığını bire bir kaş ekimine de yansıtmaktadır. Doğal ve tam da istediğiniz gibi görünen kaşlara sahip olmanızı sağlayan merkezimizin hizmetleri ve uygulama ücretleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.