İzmir Saç Ekim Merkezimiz

Görsel anlamda eksikliği en fazla hissedilen ve dış görünüm üzerinde en fazla etkiye sahip olan saçlar, kadınlar için olduğu kadar makyaj gibi bir alternatifi de olmayan erkekler için de muazzam derecede önemlidir. Birçok etkiye bağlı olarak dökülen saçlar sebebiyle sosyal hayatta mutsuz olmanıza gerek kalmadan İzmir’in alanında açık ara lideri olan firmamızı tercih edin ve saç sorununa elveda diyin. Saç nakli konusunda 2000 yılından bu yana hizmet veren Deniz Saç Ekim Merkezi, uzmanı olduğu saç nakli uygulamaları ile soruna “doğal ve kalıcı” çözüm sunmaktadır.

Saç nakli işlemlerinde modern çağın en kaliteli uygulaması olan FUE tekniğini kullanan merkezimiz, uzun zamandır hayalini kurduğunuz doğal saçlara kısa süre içinde kavuşmanızı sağlayacaktır. FUE yönteminin saç nakli işlemlerinde sağladığı en büyük faydalardan biri de, sorunlu bölgeye vücudun birçok farklı bölgesinden kök hücre uygulanabilmesidir. Günümüzde dek İzmir’de sunduğu hizmetlerle tüm müşterilerinin memnuniyetini kazanmanın haklı gururunu yaşayan firmamız, lokal anestezi uygulayarak ekim işleminizi hiçbir acı hissetmeden ve çok kısa bir süre zarfında tamamlamaktadır. Saç dökülmesine yapay çözümler aramak ve psikolojinizi bozmaya gerek kalmadan saç ekimi uzmanı olan ekibimizin profesyonel uygulamaları sorundan “kalıcı olarak” kurtulun.

Saç nakli uygulamasında; mikro motor teknolojisi kullanarak ilgili bölgeden alınan saç kökleri, soğuk zincir adı verilen oldukça hızlı bir işlemle doğrudan sorunlu bölgeye uygulanmaktadır. Hasta bu işlemler esnasında lokal anestezi etkisinde olduğunda acı ya da ağrı hissetmemektedir. FUE uygulaması ile daha önce konunun uzmanı olmayan kişiler tarafından yapılan ve olumsuz sonuçlar sebebiyle kötü bir görsellik oluşan bölgelerde düzeltme işlemleri de uygulanabilmektedir.

Deniz Saç Ekim Merkezi, tüm hizmetlerinde fiyatları da müşteri memnuniyeti oluşturacak şekilde sunmaya bilhassa özen göstermektedir. Uygulama fiyatları, ekim işlemleri ve aklınıza takılan her konuda daha kapsamlı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişime Geçin

İzmir Klinik Resimleri:

Görseleller hazırlanıyor....