İstanbul Saç Ekim Merkezimiz

Saç dökülmesi sorunlarına doğal ve kalıcı çözüm sunan Deniz Saç Ekim Merkezi, 2000 yılında İzmir’de kurulmuş ve saç nakli uygulamalarındaki kalitesiyle kısa süre içinde İzmir’in en iyi saç ekim merkezi haline gelmiştir. İzmir’de sunduğu saç nakli, kaş ve sakal ekimi hizmetlerini “aynı kaliteyle” İstanbul’a da taşıyan firmamız, İstanbullular'a Özel Universal Aksaray Hastanesi çatısı altında Rota Hairtrans adıyla hizmet vermektedir. Saç ekimi konusunda kalıcı ve doğal çözümler sunarak, sorunun bir daha geri dönmemek üzere ortadan kalkmasını sağlamaktayız.

Saç nakli uygulamalarında dünya çapında tercih edilen FUE tekniğini kullanan merkezimiz, 0,8 mm mikro motor ile uygulama yapmaktadır. FUE tekniği lokal anestezi altında uygulandığından hasta herhangi bir acı hissetmemektedir. Uygulama sonrasın günlük hayata kaldığı yerden devam edebilen hastaların ekim işlemleri ise oldukça kısa bir süre içinde tamamlanmaktadır. Saç köklerinin arzu edilen yerden alınmasına imkan sağlayan FUE tekniği sayesinde geniş alanda sorun yaşayanlara dahi memnuniyet garantili hizmet sunulmaktadır. Saç köklerinin transferi sonrasında birkaç hafta gibi kısa bir sürede saç oluşumu görülmektedir. Saç ekiminin uzmanı olan firmamız sizlere en kaliteli hizmetleri sunduğu gibi, uygulama fiyatları konusunda da en cazip seçenekleri sunmaktadır.

Deniz Saç Ekim Merkezi olarak daha önce saç ektiren ancak arzu ettiği sonucu alamayanlar için “%100 memnuniyet garantili” düzeltme uygulamaları da yapmaktayız. Müşteri odaklı hizmet veren firmamız en kaliteli ekim hizmetlerini, fiyatları dert etmenize gerek kalmadan sizlerle buluşturmaktadır. Saç dökülmesine kesin, kalıcı ve tamamen doğal çözüm sunan uygulamalarımız hakkında bilgi almak için İstanbul ve İzmir merkezlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini hizmetlerinin odağına yerleştiren firmamız, güvenilir ve kaliteli saç ekimi uygulamalarıyla sorununuzdan sonsuz dek kurtulmanızı sağlamaktadır.

İletişime Geçin

İstanbul Klinik Resimleri: