bıyık ekimi başlık resmi

Bıyık Ekimi

Erkeklerin en önemli aksesuarlarından olan bıyıklar, erkeksiliğin simgesi haline geldiğinden noksanlığı birçok farklı psikolojik ve estetik soruna neden olabilir. Saç nakli uygulamalarında sağlanan yüksek başarı gelişen tıbbi imkanlarla bıyık ekimi işlemlerine yakalanmıştır. Bugüne kadar tüm müşterilerine %100 memnuniyet garantisi ile hizmet veren Deniz Saç Ekim Merkezi, saç nakli uzmanı olarak bıyık ekim işlemlerinin de en kaliteli adresidir.

Bıyık ekimi ile soruna kalıcı çözüm yaratılırken kullanılan Fue tekniği, saç nakli işlemlerinde de tercih edilen ve etkisi kanıtlanmış bir yöntemdir. Deniz Saç Ekim Merkezi, uzmanı olduğu bıyık ekimi işlemleriyle acısız, etkili ve uzun vadeli çözümler sunmaktadır. Lokal anestezi altında uygulanan bıyık ekim işlemi, hasta tarafından en ufak bir acı dahi hissedilmeden ve son derece kısa bir süre içinde tamamlanmaktadır. Saç nakli işlemlerinde de kullanılan Fue tekniği, bıyık ekimi için uygulama ücretleri açısından da en cazip seçenektir. İzmir’de 2000 yılından beri saç nakli uygulamalarının bir numarası olan Deniz Saç Ekim Merkezi, bıyık sorunu yaşayanlara kalite konusunda olduğu gibi uygulama ücretleri konusunda en ideal çözümleri sunmaktadır.

Bıyık ekimi uzmanı olan merkezimiz, mikro motor kullanarak saçlı derinden veya vücudun diğer bölgesindeki kıl köklerini toplamakta ve otomatik olarak deriye yerleştirmektedir. İzmir’in en iyi saç ekim merkezi olarak bıyık ekimi işleminizi kısa süre içinde ve acısız olarak tamamlamaktayız. Deniz Saç Ekim Merkezi kalitesiyle bıyık sorununuzun ebediyen ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Uygulama ücretleri konusunda da sizlere en cazip fiyatları sunan merkezimizi saç nakli ve bıyık ekimi konusunda İzmir’in bir numarası olarak güvenle tercih edebilirsiniz. Bıyık ekim ücretleri ve uygulama detaylarıyla ilgili daha fazla bilgi için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.